HISTORIA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Samorządy klasowe i zdjęcia klas>>

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

"Nie ma to, jak w naszej szkole..."

 

1982-1990

 

Opiekun SU- Janina Falkowska

1990-1992

 

Opiekun SU- Jan Pasztaleniec

1992/93

 

Przewodniczący-Michał Dąbkowski (na zdjęciu- pierwszy z lewej na dole)

Pierwsze demokratyczne wybory Opiekunów SU

Opiekun SU- Andrzej Raźniak i Wanda Żebrowska

Zespół muzyczny na Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Zambrowie.

1993/94

 

Przewodnicząca- Sylwia Pecura (na zdjęciu w środku)

Opiekunowie SU- Andrzej Raźniak i Wanda Żebrowska

1994/95

 

Przewodniczący- Jarosław Skłodowski

Opiekunowie SU-Andrzej Raźniak i Wanda Żebrowska

1995/96

 

Przewodnicząca- Aneta Sarnowska

Opiekunowie SU- Andrzej Raźniak i Wanda Żebrowska

1996/97

 

Przewodnicząca- Elżbieta Pecura

Zastępca- Grażyna Świerżyńska

Opiekunowie SU- Andrzej Raźniak i Wanda Żebrowska

1997/98
 

Przewodnicząca SU- Monika Kun

Opiekunowie SU- Andrzej Raźniak i Justyna Miller

1998/99
 

Przewodnicząca SU- Marta Lizuraj

Opiekunowie SU- Andrzej Raźniak i Justyna Miller

1999/2000
 

Przewodnicząca SU- Olga Skowrońska

Opiekunowie SU- Andrzej Raźniak i Wanda Żebrowska

2000/01
 

Przewodnicząca SU- Ewa Andrzejczyk

- Karolina Lendzioszek

- Monika Subda

- Eliza Ducka

Opiekunowie SU- Andrzej Raźniak i Anna Samsel

2001/02
 

Przewodnicząca SU- Ewa Andrzejczyk

Opiekunowie SU- Anna Samsel i Dorota Wojciechowska

 

2002/03
 

Przewodnicząca SU- Ewa Kietlińska

- Agnieszka Niemira,

- Sylwia Frądczyk

- Paweł Świerżewski

Opiekunowie SU- Dorota Wojciechowska i Justyna Miller

2003/04
 

Przewodnicząca SU- Karolina Socik

Zastępca- Marta Tyl

Sekretarz-Anna Miller

Skarbnik- Ewelina Skłodowska

Opiekunowie SU- Beata Śpiewakowska i Grzegorz Wasil

2004/05
 

Przewodnicząca SU- Anna Lizuraj

Zastępca- Dorota Kietlińska

Sekretarz- Izabela Wiśniewska

Skarbnik- Martyna Kruk (brak na zdjęciu)

Opiekunowie SU- Beata Śpiewakowska i Grzegorz Wasil

2005/06
 

Przewodnicząca- Mariola Sławińska

Zastępca- Magdalena Socik

Sekretarz- Ewa Wyszomirska

Skarbnik- Mariola Jankowska

Opiekunowie SU- Grzegorz Wasil i Justyna Miller

 

 

2006/7

 

Przewodnicząca- Karolina Zawistowska

Zastępca- Aleksandra Pasztaleniec

Sekretarz- Mariola Sarnowska

Skarbnik- Aleksandra Dąbkowska

Opiekunowie SU- Grzegorz Wasil i Justyna Miller

 

2007/8

 

Przewodnicząca- Karolina Zawistowska

Zastępca- Mariola Sarnowska

Sekretarz- Katarzyna Adamska

Skarbnik- Bartosz Polak

Opiekunowie SU- Grzegorz Wasil i Dorota Wojciechowska

2008/9

 

Adamska Katarzyna- przewodnicząca

Śpiewakowskai Hubert- zastępca

Rybakiewicz Melania- sekretarz

Malinowska Lidaia- skarbnik

Skłodowska Marta- członek zarządu

Uścińska Urszula- członek zarządu

Opiekunowie SU: Dorota Wojciechowska i Grzegorz Wasil

 

2009/10

 

Opiekunowie SU:

- Pani Justyna Miller i Renata Tumiłowicz

Zarząd SU:

- Lidia Malinowska- przewodnicząca

- Klaudia Niemira- zastępca

- Marta Skłodowska - sekretarz

- Magdalena Skłodowska - skarbnik

- Melania Rybakiewicz- członek zarządu

- Aleksandra Knajp- członek zarządu