Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Rok: 2012 2011 2010 2009 2007 2007 2006 2005 2002,3,4 2001
Dorośli: H. Śpiewakowski H. Śpiewakowski D. Sapiecha M. Kantorowski D. Sapiecha D. Sapiecha A. Nienałtowski A. Nienałtowski A. Nienałtowski M. Niemira
Gim: Piotr Wilk M. Długołęcki A. Niemira H. Śpiewakowski A. Niemira K. Sarnowski M. Kantorowski W. Sarnowski ----
Dziewczęta: Marta Kępisty A. Wyszomirska ----- A. Rafalik E. Wyszomirska M. Kruk ----- ---- ----
Sz. Podst: S. Socik
E. Kępistyy
P. Wilk
Karolina Kempisty
S. Dybaś
Marta Kępista
M. Brzozowski M. Długołęcki H. Śpiewakowski W. Wojciechowski K. Raźniak   G. Gumiężny

 

XIV GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2014r.

XIV Gminny Turniej Tenisa Stołowego odbył się drugi raz na nowej hali sportowej w niedzielę 23 lutego 2014r.
Pomimo coraz lepszych warunków, z roku na rok obserwujemy coraz mniejsze zainteresowanie tenisem stołowym w naszej gminie.
W tegorocznym turniej brał udział 23 zawodników.  Nieliczni kibice bez entuzjazmu dopingowali swoich kolegów.

Oto wyniki:

Grupa- chłopcy szkoła podstawowa:

  1. Knajp Grzegorz
  2. Wilk Bartłomiej
  3. Grzeszczuk Sebastian

Grupa- dziewczęta:

  1. Kempisty Karolina
  2. Raźniak Elżbieta
  3. Podleś Patrycja

 

Grupa- chłopcy gimnazjum:

  1. Wilk Piotr
  2. Wasil Przemysław

Grupa- dorośli:

  1. Zakrzewski Adrian
  2. Jaworski Jarosław
  3. Długołęcki Maciej

Oto organizatorzy XIV Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego:


XIII GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2013r.


XII GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2012r.

W turnieju brało udział 29 zawodników. Oto wyniki:

Szkoła Podstawowa dziewczęta:

  1. Kępisty Edyta
  2. Socik Weronika
  3. Raźniak Elżbieta

Szkoła Podstawowa chłopcy:

  1. Socik Sebastian
  2. Grodzki Maciej
  3. Sławiński Jakub

Gimnazjum dziewczęta:

  1. Kępisty Marta
  2. Drozd Anna
  3. Zakrzewska Katarzyna

Gimnazjum chłopcy:

  1. Wilk Piotr
  2. Raźniak Adam
  3. Chlubicki Piotr

Dorośli chłopcy:

  1. Śpiewakowski Hubert
  2. Długołęcki Maciej
  3. Sapiecha Dariusz

Mecz finałowy H. Śpiewakowski- Maciej Długołęcki

Mistrzem Gminy został Hubert Śpiewakowski- zobacz filmik: set finałowy>>


 XI GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2011r.

20 lutego 2011r. (niedziela) odbył się XI Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju wzięło udział 31 zawodników.
Tradycyjnie organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego i dyrektor gimnazjum pan Andrzej Raźniak.

Oto uczestnicy turnieju i wyniki rywalizacji:

Grupa- Szkoła Podstawowa- dziewczęta

1. Karolina Kempisty
2. Katarzyna Zakrzewska
3. Patrycja Szydlik
4. Weronika Socik

Grupa- Szkoła Podstawowa- chłopcy

1. Piotr Wilk
2. Krystian Kulik
3. Piotr Knajp
4. Adam Raźniak

Grupa- Gimnazjum- dziewczęta

1. Aneta Wyszomirska
2. Paulina Boratyńska
3. Marta Kępista
4. Anna Szydlik

Grupa- Gimnazjum- chłopcy

1. Maciej Długołęcki
2. Piotr Chlubicki
3. Krzysztof Nienałtowski

Grupa- Dorośli

1. Hubert Śpiewakowski
2. Adam Niemira
3. Dariusz Sapiecha
4. Marcin Kantorowski

Długoletni Mistrza Tenisa Stołowego w gminie Zaręby Kościelne pan Antoni Nienałtowski, został uhonorowany pucharem.
Mamy nadzieje, że pan Antoni za rok pokaże na co go jeszcze stać.
Pan Nienałtowski obiecał, że gdy będzie oddana nowa sala sportowa poprowadzi "szkółkę tenisową" dla dzieci z podstawówki.

Oto Mistrz Hubert w akcji:

Dziękujemy- do zobaczenia z rok!


X GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2010r.

7 lutego 2010r. odbył się X Turniej Tenisa Stołowego. W turnieju wzięło udział 20 zawodników.
Zawodnicy walczyli w czterech grupach: dorośli, gimnazjaliści, chłopcy- szkoła podst. i dziewczęta- szkoła podst.
Niestety w tym roku nie było żadnej przedstawicielki dziewcząt z gimnazjum i szkół średnich ... !?

Oto wyniki:

Szkoła podstawowa- dziewczęta:

  1. Marta Kępista

  2. Daria Wojciechowska

  3. Anna Szydlik

  4. Patrycja Szydlik

Szkoła Podstawowa- chłopcy:

  1. Sebastian Dybaś

  2. Jakub Litwa

  3. Adam Raźniak

Gimnazjum- chłopcy:

  1. Adam Niemira

  2. Długołęcki Maciej

  3. Tomasz Niemira

  4. Kamil Wileński

  5. Łukasz Rybakiewicz

Dorośli:

  1. Dariusz Sapiecha

  2. Marcin Kantorowski

  3. Tomasz Chlubicki

  4. Sławomir Długołęcki

  5. Wojciech Wojciechowski

  6. Marcin Raźniak

  7. Raźniak Kamil, Dariusz Zakrzewski

 

Organizatorzy:


IX GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2009r.

Tradycyjnie w czasie ferii zimowych, w niedzielę 25 stycznia 2009r., od godziny 10:00 odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego.

Organizatorem turnieju był ULKS "Kontra". Opiekunami turnieju byli nauczyciele: G. Wasil, J. Socik, B. Śpiewakowska i A. Raźniak.


Zawodnicy rywalizowali w następujących grupach:

  1. Dorośli- mężczyźni:

    I- Kantorowski Marcin, II- Sapiecha Dariusz, III- Jaworski Jarosław

  2. Kobiety: I- Rafalik Anna, II- Brzozowska Agata, III- Brzozowska Wioletta
  3. Gimnazjaliści- chłopcy:

    I- Śpiewakowski Hubert, II- Niemira Adam, III- Długołęcki Maciej

  4. Szkoła Podstawowa- chłopcy: I- Brzozowski, II- Raźniak Adam.
  5. Szkoła Podstawowa- dziewczęta: I- Szydlik Anna, II- Wojciechowska Daria, III- Socik

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju.
Zwycięzcom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia.


VIII GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2008r.

Dnia 17 lutego 2008r. odbył się już ósmy turniej.
Turniej został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "KONTRA".
Zawody prowadzili: Grzegorz Wasil, Piotr Krawczyk i Andrzej Raźniak.
W  turnieju wzięło udział 37 zawodników, którzy rywalizowali w czterech grupach:
Grupa- Szkoła Podstawowa:

Oto zwycięzcy: 1- Maciej Długołęcki, 2- Adrian Zakrzewski, 3- Tomasz Wileński

Grupa- Gimnazjum

Oto zwycięzcy: 1- Adam Niemira, 2- Przemysław Wdowczyński, 3- Wojciech Wojciechowski

Dziewczęta

Oto zwycięzcy: 1- Ewa Wyszomirska, 2- Wioleta Brzozowska, 3-Kasia Zalewska

Dorośli

Oto zwycięzcy: 1- Dariusz Sapiecha, 2- Marcin Kantorowski, 3- Sławomir Długołęcki


VII GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2007r.

Dnia 4 lutego 2007r. odbył się siódmy turniej.
Zawody prowadzili: Grzegorz Wasil , Jolanta Socik i Andrzej Raźniak.


Na zdjęciu pani J. Socik i pan G. Wasil.

Zawody były rozgrywane  w czterech grupach. Zwycięzcy otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy.
Oto wyniki:

Dziewczęta:

  1. Kruk Martyna- kl. III Gim
  2. Wyszomirska Ewa- kl. I LO
  3. Rafalik Anna- kl. I LO
  4. Kempista Joanna- kl. III Gim
  5. Brzozowska Wioleta- kl. III Gim
  6. Zalewska Katarzyna- kl. I Gim

Dorośli:

  1. Sapiecha Dariusz
  2. Konarzeewski Marcin
  3. Zakrzewski Kamil
  4. Chlubicki Tomasz
  5. Długołęcki Sławomir
  6. Sarnowski Wojciech


Miss Gminy gratuluje zwycięzcy w grupie dorosłych.

Gimnazjum:

  1. Sarnowski Kamil
  2. Raźniak Marcin
  3. Raźniak Kamil
  4. Kietliński Radosław
  5. Śpiewakowski Mateusz
  6. Wojciechowski Wojciech


Pan Grzegorz wręcza dyplomy i medale zwycięzcom w grupie gimnazjum.

"Podstawówka":

  1. Śpiewakowski Hubert
  2. Niemira Adam
  3. Wyszomirski Jarosław
  4. Długołęcki Maciej
  5. Nienałtowski Łukasz
  6. Zakrzewski Adrian


Najlepsi z podstawówki.


Najlepszy tenisista naszej gminy- pan Antoni Nienałtowski (na zdjęciu- w drzwiach) w tym roku spóźnił się na zawody.
Mamy nadzieję, że za rok odzyska tytuł Mistrza Gminy (?).


VI GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO- 2006r.

Dnia 22 stycznia 2006r. odbył się kolejny turniej tenisa stołowego.

W turnieju brało udział 25 zawodników w trzech grupach. Oto wyniki:

Szkoła Podstawowa:

  1. Wojciech Wojciechowski (na zdjęciu 2- przy stole)
  2. Adam Niemira
  3. Łukasz Nienałtowski
  4. Maciej Długołęcki

Gimnazjum:

  1. Marcin Kantorowski
  2. Dariusz Sapiecha
  3. Marcin Raźniak
  4. Dariusz Zakrzewski

Dorośli:

  1. Antoni Nienałtowski (Mistrz od pięciu lat)
  2. Kamil Zakrzewski
  3. Tomasz Żebrowski
  4. Łukasz Laskowski

Organizatorzy turnieju:

  1. Andrzej Raźniak
  2. Grzegorz Wasil
  3. Jolanta Socik (brak na zdjęciu)


V Gminny Turniej Tenisa Stołowego- 20.02.2005r.

Mistrzem Gminy został pan Antoni Nenałtowski (z tyłu dziewczęta z gimnazjum- fanki sportu)

Najlepsi tenisiści w grupie dorosłych:

Antoni Nienałtowski, Kamil Zakrzewski, Kamil Małkiński

Grupa chłopców z gimnazjum, którzy dzielnie walczyli w turnieju.

Najlepsi tenisiści z gimnazjum 2004/5:

1- Sarnowski Wojciech, 2- Kantorowski Kamil, 3- Sarnowski Kamil

W turnieju 2004/5 brali udział zawodnicy ze szkoły podstawowej.

Oto zwycięscy w grupie młodszej:


I Gminny Turniej Tenisa Stołowego odbył się w lutym 2001 r.

Pierwszym Mistrzem Gminy był, nieżyjący już pan Mieczysław Niemira (na zdjęciu z prawej), wicemistrzem pan Antoni Nienałtowski.

Najlepszymi tenisistami w grupie szkolnej byli: Gumiężny Grzegorz, Ciećkowski Damian,

[powrót]