Prymusi Naszego Gimnazjum (średnia 5,0 i więcej)  "Szkolna księga rekordów"

 

 

Prymusi 2015/16

Kępista Edyta- 5,3
 
Niemira Paulina- 5,56
 
Dąbkowska Magdalena- 5,3
 
Wasil Przemysław- 5,2
   
Kempisty Gabriela- 5,06
   
Sinek Jakub- 5,0
   
Świerżewska Justyna- 4,8
 

 

 

Prymusi 2014/15

Skarżyńska Aleksandra- 5,39

 

Dąbkowska  Anna- 5,5
 
Kulik Emilia- 4,9
   
Socik Weronika- 4,9
 
Kietlińska Weronika- 4,8
 

Prymusi 2013/14

Karolina Rostkowska- 5,22

  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2011-2014)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2014-2017)
  • Studia... (?)

 

Daria Wojciechowska- 5,19
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa A (2011-2014)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2014-2017)
  • Studia... (?)

 

Damian Nienałtowski- 5- 0
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa A (2011-2014)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2014-2017)
  • Studia... (?)

 

Cezary Bednarczyk- 4,87- Uzyskał największą ilość punktów z egzaminu w szkole- gratulujemy!
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa A (2011-2014)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2014-2017)
  • Studia... (?)

 

Pozostali uczniowie klas III, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

  • Sebastian Rawa- 4,88

  • Karolina Kempisty- 4,87

  • Katarzyna Zakrzewska- 4,81

  • Piotr Wilk- 4,77

 

Prymusi 2012/13

Aneta Wyszomirska- 5,25- Najwięcej punktów z egzaminu!
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2010-2013)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2013-2016)
  • Studia... (?)
 
Monika Skłodowska- 5,30
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2010-2013)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2013-2016)
  • Studia... (?)
 
Kinga Dąbkowska- 5,25
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2010-2013)
  • Liceum Ogólnokształcące w Łomży (2013-2016)
  • Studia... (?)
 
Aleksandra Malinowska- 5,17
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2010-2013)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2013-2016)
  • Studia... (?)
 
Kinga Kraszewska- 5,13
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2010-2013)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2013-2016)
  • Studia... (?)
 
Marta Kępista- 5,06
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2010-2013)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2013-2016)
  • Studia... (?)
 
 

Prymusi 2011/12

Dominika Rostkowska- 5,11
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2009-2012)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2012-2015)
  • Studia... (?)

 

Jolanta Iwanowska- 5,02- Najwięcej punktów z egzaminu!
  • Szkoła Podstawowa- Zakrzewo Kopijki
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa A (2009-2012)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2012-2015)
  • Studia... (?)
 
 

Prymusi 2010/11

Lidia Malinowska- najwyższa średnia i najwięcej punktów na egzaminie!
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2008-2011)
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie(2011-2014)

 

Melania Rybakiewicz
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2008-2011)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2011-2014)

 

Urszula Uścińska
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2008-2011)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2011-2014)

 

Łukasz Rostkowski
  • Szkoła Podstawowa- Zaręby Kościelne
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2008-2011)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2011-2014)

 

Ogonowska Milena
  • Szkoła Podstawowa- Zakrzewo Kopijki
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2008-2011)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2011-2014)

 

 

Prymusi 2009/10

Skłodowska Marta- 5,20
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2007-2010)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2010-2013)

 

Zawistowska Monika- 5,20
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2007-2010)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2010-2013)

 

Dmochowska Martyna- 5,07
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2007-2010)
  • Liceum Ogólnokształcące w Czyżewie (2010-2013)

 

 Prymusi 2008/9

Sarnowska Joanna- 5,44

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2006-2009)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2009-2012)

 

Wojciechowski Wojciech- 5,38
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2006-2009)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2009-2012)
Adamska Katarzyna- 5,25
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2006-2009)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2009-2012)
Nienałtowska Milena- 5,06
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2006-2009)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (2009-2012)
Zalewska Katarzyna- 5,06
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2006-2009)
  • Technikum Ekonomiczne Nr 2 Ostów Maz. (2009-2012)
Drozd Cezary- 5,0
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2006-2009)
  • Liceum Ogólnokształcące w Czyżewie (2009-2012)
Fronczyk Mariusz- 5,0
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2006-2009)
  • Technikum Informatyczne  Nr 2 Ostrów Maz. (2009-2012)
Ruman Blanka- 5,0
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2006-2009)
  • Liceum Ogólnokształcące  (2009-2012)

 Prymusi  2007/8

Jankowska Katarzyna- 5,37                

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2005-2008)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, kl. "B" (2008-2011)- foto>>

 

Piętka Michał- 5,25

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2005-2008)

 

Suska Katarzyna- 5,25

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2005-2008)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, kl. "B" (2008-2011)- foto>>

 

Bilska Monika- 5,18

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła w Zarębach Kościelnych  II, Klasa A (2005-2008)

 

Nowacka Anna- 5,14

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła w Zarębach Kościelnych  II, Klasa A (2005-2008)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, kl. "B" (2008-2011)- foto>>

 

Rybakiewicz Anna- 5,12

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2005-2008)

 

Wileńska Patrycja- 5,12

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2005-2008)

 

Szymańska Magda- 5,07

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła w Zarębach Kościelnych  II, Klasa A (2005-2008)

 

Dąbkowska Aleksandra- 5,07

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła w Zarębach Kościelnych  II, Klasa A (2005-2008)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, kl. "E" (2008-2011)- foto>>

 

Sarnowska Mariola- 5,07

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła w Zarębach Kościelnych  II, Klasa A (2005-2008)
  • Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej (historia, wos, j. polski) 2008-2011

 

Skłodowska Magdalena- 5,0

  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych, Klasa B (2005-2008)

 

 Prymusi  2006/7

Emilia Sławińska
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2004-2007)

  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (Ostrów Mazowiecka) Klasa D (2007-2010)

(Źródło: nasza-klasa)

foto klasy (4 z prawej I rząd)

Martyna Kruk

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (Zaręby Kościelne) Klasa B (2004-2007)

  • ZSOiZ Czyżew (Czyżew-Osada) Klasa (2007-2010)

(Źródło: nasza-klasa)

Joanna Kempista
foto klasy
(2 z prawej III rząd)
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2004-2007)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2007-2010)
Aleksandra Pasztaleniec
  • Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zarębach Kościelnych 2004-2007

  • Szkoły Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza 2007-2010

(Źródło- grono)

Lidia Sienicka
Kinga Zakrzewska

 Prymusi  2005/6

Renata Godlewska

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie Kopijkach Klasa A (1997-2003)

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2003-2006)

  • Zespół Szkół Nr1  LO Ostrów Mazowiecka ul. Rubinkowskiego Klasa A (2006-2009)

(Źródło: nasza-klasa)

Barbara Michałowska

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie Kopijkach Klasa A (1997-2003)
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2003-2006)

  • Liceum Ogólnokształcące (Ostrów Mazowiecka) Klasa D (2006-2009)

(Źródło: nasza-klasa)

Mariola Sławińska


foto klasy

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa B (2003-2006)

  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Ostrów Mazowiecka Klasa H (2006-2009)

(Źródło: nasza-klasa)

Żebrowska Aneta

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2003-2006)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2006-2009)
Jarosław Zawistowski
foto klasy
(1 z lewej II rząd)
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2003-2006)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2006-2009)
Katarzyna Długołęcka


  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2003-2006)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. Kasa D (2006-2009) foto klasy (1 z lewej I rząd)

(Źródło: nasza-klasa)

Mariola Jankowska

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2003-2006)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2006-2009)

Prymusi  2004/5

Ewa Kempista
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2002-2005)

  • Liceum Ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika (Ostrów Mazowiecka) Klasa E (2005-2008)

(Źródło: nasza-klasa)

Iwona Kietlińska
foto klasy
3e (1 z lewej III rząd)
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2002-2005)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2005-2008)
  • maj 2008- maturzystka
Beata Dąbkowska
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2002-2005)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2005-2008)
  • maj 2008- maturzystka foto klasy
Anna Lizuraj
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2002-2005)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2005-2008)
  • maj 2008- maturzystka
    foto klasy
    3g (2 z lewej I rząd)
Anna Miller

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2002-2005)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2005-2008)
  • maj 2008- maturzystka foto klasy
Daria Rostkowska
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2002-2005)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2005-2008)
  • maj 2008- maturzystka
Ewelina Zawistowska
 
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2002-2005)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2005-2008)
  • maj 2008- maturzystka
Krzysztof Żebrowski

foto- 30.04.2008r.
Krzysztof ukończył nasze gimnazjum w roku 2005 ze średnią ocen 5,33.
Już w klasie II został Laureatem Konkursu Chemicznego (nauczyciel pani Regina Bednarczyk)
Obecnie ( maj 2008) jest uczniem XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie, profil matematyczno- przyrodniczy. Sekcja dwujęzyczna- przedmioty: matematyka, biologia i chemia nauczane są po francusku.
Działalność szkolna:
  • Udział w XXI Olimpiadzie Języka Francuskiego- średnia 4,83
  • Koordynator "Śniadanek francuskich"- spotkań konwersacyjnych z lektorką języka francuskiego
  • Współorganizator Teatralnego Festiwalu Amatorskiego Żmichowskiej
  • Łącznik szkolny z organizacją wolontariacką "ATD Czwarty Świat"

 Prymusi  2003/4

Karolina Miller
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach Kościelnych Klasa A (1995-2001)

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2001-2004)

  • Liceum Ogólnokształcące (Ostrów Mazowiecka) Klasa G (2004-2007)

  • Uniwersytet Warszawski - Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych (Warszawa) Kierunek Europeistyka dzienne lic 3-letnie

(Źródło: nasza-klasa)

Robert Skłodowski
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach Kościelnych Klasa B (1995-2001)

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa B (2001-2004)

  • I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa (Siedlce) Klasa D (2004-2007)

  • Uniwersytet Warszawski - Wydział Nauk Ekonomicznych (Warszawa) Kierunek Ekonomia dzienne lic 3-letnie

(Źródło: nasza-klasa)

Ewa Sarnowska

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach Kościelnych Klasa B (1995-2001)

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa B (2001-2004)

  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (Ostrów Mazowiecka) Klasa C (2004-2007)

  • Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

(Źródło: nasza-klasa)

Martyna Kempista

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach Kościelnych Klasa B (1995-2001)

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa B (2001-2004)

  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika (Ostrów Mazowiecka) Klasa E (2004-2007)

  • Uniwersytet w Białymstoku Wydział Biologiczno-Chemiczny Instytut Biologii- Kierunek Biologia dzienne 3-letnie

(Źródło: nasza-klasa)

Sylwia Andrzejczyk
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2001-2004)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2004-2007)
  • Szkoła Wyższa im. Bogdana Jańskiego w Warszawie,
    wydział zarządzania, kierunek- gospodarka przestrzenna, zaoczn. 3 lata (2007-2010)
Sebastian Bilski
 
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2001-2004)
  • Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Sokołowie Podlaskim (2004-2007)
  • Akademia Medyczna w Białymstoku- wydział lekarski (2007-2012)
Martyna Wołosiewicz
 
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (2001-2004)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2004-2007)
  • Uniwersytet w Białymstoku- filologia angielska (2007-2012)

 Prymusi  2002/3

Agnieszka Koch

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2000-2003)
  • Liceum Ogólnokształcące (Ostrów Mazowiecka) Klasa A (2003-2006)
  • Akademia Medyczna Warszawa Kierunek pielęgniarstwo dzienne lic 3-letnie

(Źródło: nasza-klasa)

Magdalena Frączyk

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie Kopijkach Klasa (1994-2000)

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2000-2003)

  • II Liceum Ogólnokształcące (Ostrów Mazowiecka) Klasa A (2003-2006)

  • Uniwersytet Pedagogiki i Psychologii (Białystok) Klasa (2006-2011)

(Źródło: nasza-klasa)

Anna Zawistowska

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzewie Kopijkach Klasa (1994-2000)

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2000-2003)

  • II Liceum Ogólnokształcące (Ostrów Mazowiecka) Klasa A (2003-2006)

  • Uniwersytet Warszawski (Warszawa) Kierunek Filologia Polska zaoczne 5-letnie

  • Wydział Polonistyki, Uniwersytet Warszawski (Warszawa) Kierunek Filologia polska zaoczne 5-letnie

(Źródło: nasza-klasa)

Dorota Kempista
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa B (2000-2003)

  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Ostrów Mazowiecka Klasa G (2003-2006)

  • Akademia Obrony Narodowej Warszawa- Kierunek Europeistyka zaoczne 3-letnie

(Źródło: nasza-klasa)

Ewelina Kolator
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa B (2000-2003)

  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Ostrów Mazowiecka Klasa G (2003-2006)

  • Akademia Humanistyczna (Pułtusk) Kierunek Filologia Polska dzienne mgr 5-letnie

(Źródło: nasza-klasa)

Edyta Sobol

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa B (2000-2003)

  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Ostrów Mazowiecka Klasa E (2003-2006)

  • Uniwersytet Warminsko-Mazurski, Ochrona Środowiska i Rybactwo (Olsztyn) Kierunek Ochrona Środowiska dzienne 3-letnie

(Źródło: nasza-klasa)

Grzegorz Rytel
 
  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (2000-2003)
  • L O im. M. Kopernika Ostrów Maz. (2003-2006)
  • SGGW Warszawa- Weterynaria (2006-2011)
Ewa Kietlińska

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych 2000- 2003

  • LO Ostrów Mazowiecka 2003-2006

  • Politechnika Warszawska GiK, Dzienne, Magisterskie , 2006-2011

(Źródło- grono)

Prymusi  2001/2

Ewa Andrzejczyk

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych (1999-2002)
  • LO im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie (2002- 2005)
  • Uniwersytet Warszawski, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, kierunek- stosunki międzynarodowe, 5- letnie, mgr, dzienne.
 Katarzyna Dąbkowska

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (1999-2002)

  • II Liceum Profilowane Ostrów Mazowiecka Klasa E A (2002-2005)

  • ?

(Źródło: nasza-klasa)

Anna Kępisty
   
Magdalena Sobotka

  • Publiczne Gimnazjum w Zarębach Kościelnych Klasa A (1999-2002)
  • Technikum Ekonomiczne Ostrów Maz. (2002-2006)
  • Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku (2006-2011)
 

Czekamy na aktualne fotografie prymusów naszej szkoły oraz na uaktualnianie informacji  gimzareby@wp.pl