SZKOLNA KSIĘGA REKORDÓW

Rekordy sportowe:

Dyscyplina

Nazwisko i imię

Wynik

Bieg- 60m ch.

1. Tyl Mariusz

2. Jaźwiński Jarosław

3. Świerżyński Piotr (2008/9)

4. Nienałtowski Mateusz

7,60 s

7,76 s

7,81 s

8,09 s

Bieg - 60m dz.

1. Wierzbicka Urszula

2. Kempista Joanna

3. Zawistowska Justyna

9,11 s

9,52 s

9,61 s

Bieg- 100m ch.

1. Nienałtowski Mateusz

2. Jaźwiński Sebastian (2019/10)

3. Małkiński Przemysław

4. Wileński Kamil (209/10)

5. Waracki Piotr

6. Suchodolski Wojciech (2009/10)

7. Zakrzewski Kamil

8. Boratyński Karol (2009/10)

12,56 s

12,68 s

13,20 s

13,24 s

13,43 s

13,56 s

13,61 s

13,70 s

Bieg- 100m dz.

1. Malinowska Lidia (II 2009/10)

2. Żach Iwona (III 2009/10)

3. Skłodowska Agnieszka (II 2009/10)

4. Michałowska Barbara

5. Gaś Karolina

6. Wyszomirska Ewa

15,57 s

16,01 s

16,43 s

16,51 s

16,74 s

16,83 s

Bieg- 200m dz

1. Kaliś Paulina (II 2009/10)

2. Olewińska Karolina (III 2009/10)

34,59 s

39,52 s

Bieg- 200m ch

1. Lizuraj Łukasz (III 2009/10)

2. Błędowski Rafał (II 2009/10)

3. Niemira Adam (III 2009/10)

27,27s

28,21s

29,42s

Bieg- 300m dz.

1. Rybakiewicz Melania II (2009/10)

2. Kruk Martyna

3. Rytel Katarzyna (II 2009/10)

4. Jankowska Katarzyna

5. Dzieniszewska Marta (II 2009/10)

53,93 s

57,00 s

57,05 s

58,00 s

58,83 s

Bieg- 300m ch.

1. Wileński Gracjan (II 2009/10)

2. Sarnowski Kamil

3. Dębek Tomasz

4. Sarnowski Paweł

5. Szymański Damian (II 2009/10)

6. Zawistowski Adrian (II 2009/10)

44,76

46,00 s

47,00 s

48,00 s

50,20 s

50,79 s

Bieg- 400m dz.

1. Katarzyna Jankowska (2007/8r.)

2. Niemira Sylwia (III 2009/10)

1:17s

1:22,93s

Bieg- 400m ch.

1. Brzozowski Tomasz (III 2009/10)
2. Słomczyński Hubert (III 2009/10)
3. Nienałtowski Łukasz (III 2009/10)

1,10.34

1,11.22

1,19.45

Bieg- 600m dz.

1. Boratyńska Paulina (II 2009/10)

2. Boratyńska Karolina

3. Brzozowska Agata

4. Wyszomirska Ewa

1:59,09

2min

2 min

2 min 06 s

Bieg- 800m dz. 1. Skłodowska Marta (III 2009/10) 3:32,21
Bieg- 800m ch. 1. Zawistowski Łukasz (III 2009/10) 2:40

Bieg- 1000m ch.

1. Kępisty Jarosław (2009/10)

2. Sapiecha Dariusz

3. Zakrzewski Kamil

4. Kantorowski Marcin

3:12 s

3:12 s

3:16 s

3:19 s

Bieg- 1500m ch.

1. Kępisty Jarosław (III 2009/10)

2. Wierzbowski Rafał (III 2009/10)

5:18 s

5:46 s

Skok w dal dz.

1. Ogonowska Milena (II 2009/10)

2. Lendzioszek Katarzyna (III 9/10)

3. Skowrońska Karolina (III 9/10)

3,98 m

3,74 m

3,70 m

Skok w dal ch.

1. Jaźwiński Jarosław

2. Tyl Mariusz

3. Żebrowski Krzysztof

4. Świerżyński Piotr (III 9/10)
5. Wołosiewicz Radek (III 9/10)

5,60 m

5,49 m

5,35 m

5,07 m

4,99 m

Skok wzwyż ch.

1. Wyszomirski Jarosław (2008/9)

2.Pasztaleniec Jakub (2007/8)

3. Nienałtowski Mateusz (2007/8)

4. Kantorowski Kamil

5. Tyl Mariusz

1,70m

1,68 m

1,66 m

1,65 m

1,60 m

Skok wzwyż dz.

1. Jankowska Katarzyna (2007/8r.)

2. Waracka Monika

3. Wyszyńska Iwona

1,43 m

1,35 m

1,30 m

Pchnięcie kulą 5kg ch.

1. Wyszomirski Jarosław (2009/10)

2. Ogonowski Mateusz

3. Pasztaleniec Jakub (2007/8r.)

13,06 m

11,40 m

11,13 m

Pchnięcie kulą 5kg dz.

1. Wyszomirska Ewa (2005/6)

2. Zakrzewska Karolina (III 9/10)

3. Uścińska Urszula (II 9/10)

4. Grabowska Renata (III 9/10)
5. Zakrzewska Agnieszka (II 9/10)

9,64 m

7,49 m

7,03 m

6,55 m

5,96 m

Rzut piłką lek. 3kg ch.

1. Jaźwiński Jarosław

2. Pasztaleniec Jakub

3. Lewicki Zbigniew

14,50 m

14,30 m

13,90 m

Rzut piłką lek. 3kg dz.

1. Kietlińska Magdalena

2. Kempisty Karolina

3. Wierzbicka Urszula

9,70 m

8,60 m

8,30 m

Podciąganie na drążku- nachwytem

1. Godlewski Krzysztof (2016/17) Zakrzewo K.

2. Staniaszek Kacper (2016/17) Złotoria

3.Dębek Tomasz (2006/7)

4. Albert Niedzielski IIB (2013/14)

5. Cezary Drozd (2008/9)

6. Kacper Oczkowski IIA (2013/14)

25

19

18

14

13

12

Siady z leżenia tyłem w ciągu 30s

1. Frączyk Robert

38

Skok w dal z miejsca

1. Kempisty Karolina

2. Piotr Płotczyk IIIB (2013/14)

2,50 m

2,78 m

Rzuty do kosza- 1 min

1. Zakrzewski Adrian (2008/9)
2. Jaworski Łukasz (2008/9)
3. Gaś Karolina (2008/9)

20
18
17

Podbijanie piłki siat.- 1 min 1. Adamska Katarzyna (2008/9)
2. Paulina Boratyńska (2008/9)
3. Katarzyna Zalewska (2008/9)
4. Karolina Skowrońska (2008/9)
101
72
71
68
Pompki

1. Kamil Boratyński (2008/9)

2. Tomasz Niemira- IIIB (2013/14)

2. Szymon Kępisty- IIB (2013/14)
2. Mateusz Krupa (2008/9)
3. Tomasz Frondczyk (2008/9)
4. Cezary Drozd (2008/9)

80

67

59
50
50
37

Najwyższą średnią ocen w klasie III uzyskali:

Egzamin gimnazjalny- największą ilość punktów uzyskali:

Mistrz Ortografii:

       

       

Inne rekordy: